Szkolenie online z obsługi platformy

Group 512

10.02.2023

Data szkolenia

Group 513

19:00

Godzina szkolenia

Group 514

60 minut

czas trwania

Zapraszamy na 40-minutowe szkolenie online z obsługi platformy Liga Niezwykłych Umysłów. Dołącz do ponad 1200 szkół i ponad 55 000 uczniów z całej Polski uczestniczących już w projekcie.

Platforma LNU jest profesjonalnym narzędziem do nauki programowania, nagrodzonym Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich EDUTEC 2020. Zawiera kursy programowania i obsługi baz danych w językach C++, Python, Java i SQL. Dzięki zawartej w niej wiedzy, automatycznej i natychmiastowej ocenie rozwiązań użytkowników oraz dostępie do pomocy konsultantów, doskonale wspomaga pracę nauczycieli Informatyki w części dotyczącej nauki programowania, zarówno w czasie zajęć stacjonarnych, zajęć prowadzonych online jak i w ramach samodzielnej pracy uczniów. Platforma zawiera narzędzia dla nauczyciela, m.in. rozwiązania zadań, statystyki pracy uczniów, w tym: aktualnie zalogowanych, czas ostatniego logowania, czas rozwiązania poszczególnych zadań itp. Praca z platformą nie wymaga od nauczyciela wiedzy z zakresu programowania. Znajomość podstaw jest oczywiście mile widzianym bonusem

Platforma zawiera także oparty o podstawę programową przedmiotu Informatyka kurs: „Zadania z Pythona skółz”, z którego można korzystać w czasie lekcji oraz kurs „Python – przygotowanie do matury” będący wsparciem ucznia w przygotowaniu do matury z Informatyki.

Po szkoleniu umożliwimy Państwu wzięcie udziału niezobowiązujących, bezpłatnych, 6-tygodniowych testach platformy Państwa szkołach, po których będziecie Państwo mogli zdecydować o przystąpieniu do projektu i kontynuowaniu wykorzystania platformy w nauczaniu Informatyki i programowania.

Group 49

Szkolenie poprowadzi

Avatar

Radosław Błasiak

Prezes zarządu LNU

Pellentesque vitae mi quis velit cursus malesuada. Vestibulum aliquam in dui sed pretium. Ut eu cursus lorem. Maecenas pharetra non tellus et aliquet. Suspendisse convallis euismod orci, id interdum ante. Integer quis arcu nibh. Pellentesque feugiat viverra sapien, sit amet imperdiet mauris sagittis id. Aliquam erat volutpat. Pellentesque rhoncus cursus quam, vitae laoreet nunc consequat eget. Nullam feugiat magna ac varius rutrum.

Group 377
Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego na szkolenie, prosimy o zarejestrowanie bezpłatnego konta na platformie LNU

Formularz zgłoszeniowy

Koniec zapisów za:
00
Dni
:
00
Godzin
:
00
Minut
:
00
Sekund
Wypełnij poniższy formularz, aby wziąc udział w szkoleniu online